آرشیو برای: "خرداد 1391"

بوی اسپند می آید ...

30ام خرداد, 1391
بوی اسپند می آمد . فکر کردم زائری آمده ..دویدم سمت کوچه همسایه ها اسپند دود کرده بودند . کوچه را آب پاشی کرده بودند . فاطمه خانم همسایه ی دو… بیشتر »

زائر آسمان

10ام خرداد, 1391
صبح که از خواب بیدار شدبرعکس همیشه که قرآنش را می خواست و معصومه برایش می آورد این بار یک ورق سفید خواست و یک خودکار سبز !و مثل همیشه معصومه… بیشتر »

فرزند روح الله

9ام خرداد, 1391
به هر زحمتی بود از دکتر مرخصی گرفت . قول دادکه کار سنگین نکند . همان پیراهن آبی آسمانی اش را پوشید با شلوار طوسی . همان جورابهای سفید و دمپا… بیشتر »

روح الله

8ام خرداد, 1391
سالها بود انتظار فرزندی را می کشیدند . اعتقادی به خارج و دارو و درمان هاشون نداشت . میگفت دست مسلمون باید آدم رو مداوا کنه . کسی که خدا و پی… بیشتر »

مرا درس بیاموز استاد ( نامه ای به روح الله )

7ام خرداد, 1391
یکشنبه است .روی میز یک گلدان پر از گل مریم است .بویش مستم میکند . سمت راستش تقویم رومیزی ام . همان لحظه ی سال تحویل دور تمام مناسبت های سال… بیشتر »

توفیق اجباری ( برای فراخوان نامه ای به روح الله )

6ام خرداد, 1391
از همان روزهای شلوغی که وسطش آدم چرتش میگیرد ونمیداند خودش را بکدام دیفال بکوباند تا خوابش بپرد ...همان راه همیشگی ای که حوصله ام را سر می ب… بیشتر »

قاب عکس امام

3ام خرداد, 1391
من خراباتی ام از من سخن یار مخواه    گنگم از گنگ پریشان شده گفتار مخواه مرا قلمی است ضعیف و ناپخته ٬ لیک این چند خط اجابت دعوت دوستان… بیشتر »

 
ویژه نامه شب یلدا